Cracked

• Thajsko Cracked Phab What (viac)

SpicyNugget

Ruja po smrti svého otce zdědila dva obrazy. Vydává se se svou malou dcerkou zpět do domu, kde vyrůstala, aby si obrazy vyzvedla. Obrazy nejsou v úplně dobré kvalitě, a tak najme restaurátora, aby je opravil. V tu chvíli se kolem ní začnou dít zvláštní věci a Ruja musí zabojovat o život svůj i dcerky… Jednoduché, komorní drama protkané trochou toho děsu. Všudypřítomná hustá mlha, tma a liják vytvoří pěkné prostředí. Ale přesto to na mě bylo málo, Antone Pavloviči. Hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická a dcerka už vůbec (restaurátor byl naopak fajn). Pointa byla slabá, na horor dnešní doby bych čekala víc. Konec byl pěkný, i když takový zvrat se dal bohužel čekat. ()

AmunRa

Komorní thajská duchařina se odehrává z větší části v jednom domě s přístavkem a přilehlém lese. Nějakou roli hraje celkem pět postav motajících se kolem strašidelného domu. Celou dobu jsem přemýšlel, proč vlastně z toho domu nezdrhnou po prvním paranormálním úkazu, ale to by holt nebylo o čem točit. Celé se to odehrávalo ve tmě mlze nebo lijáku, což bylo vlastně úplně zbytečné klišé. Herci podávají dobré výkony, ale nemají moc co hrát. Ve výsledku docela nudná duchařina v pustém průměru. ()