Parta mladých vyrazí pařit na odlehlý ostrov. Ráj, který na ně čeká, ale skrývá hodně nebezpečná tajemství a spoustu pastí. (Netflix)

Recenzie používateľa vimluk_CZ k tomuto seriálu (3)

Eden vás vítá (2022)

Zajímavý nápad a i vcelku zajímaví a šikovní herci. Až teda na herečku Africy (Belinda) - ta hrát neumí a nevěřil jsem jí ani nos mezi očima. Příběhově se nejedná o žádnou epickou revoluci, ale svůj účel - pobavit mě 45 minut před spánkem - to splnilo vcelku dobře. Závěr byl jasný tak od třetího dílu, žádné velké překvapení nečekejte. Nelekněte se prvních 5 minut a šíleně špatné kamery (nevím proč to tak bylo, ale poté už je to v cajku.) Průšvih nastává v logice chování veskrze všech postav, vždyť každá druhá věc, kterou tu kdokoliv udělá, nebo řekne, nedává sebemenší smysl. Ach jo! Žádné veledílo to opravdu není. ()

Výlet tvého života (2022) (S01E01)

40 % Tohle nebyl úplně oslňující začátek jinak vcelku zajímavého seriálu. Postavy se chovají jako 5leté děti a celý první díl se nese ve zrychlené, zlevněné a horší kopii Squid Game. Další díly už jsou nicméně zajímavější. ()

Druhý břeh (2022) (S01E04)

Je to celé tak zvláštní, nelogické, ale jsem zvědavý, jak tenhle bordel skončí. Jeden díl jako jednohubka před spaním je ideál. :) ()