Shoresy

USA, (2022–2023), 4 h 30 min (Minutáž: 18–30 min)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (13)

Shoresy (2022)

Skvela hokejova vec, ktera mistrne balancuje na hrane demence a geniality. Shoresy je nahlaskovanej ale tak, ze by lingvista zaplesal. Je plnej skvelych, lehce karikaturnich charakteru (u me vedou Jim, Jim a Jim). Obcas necha kulometnou flow vtipu narusit vymazlenym slomo obrazem na elektronickem podkladu. Ale hlavne Shoresy je plnej skvele zabavy. ()

Never Lose Again (2022) (S01E01)

To je ale kokotina a o hokeji? To se mi bude libit. ()

Veteran Presence (2022) (S01E02)

Haha, Shoresy je kulometne nahlaskovanej. A za ten slo mo konec v elektronickem beatu? To musim pridat patou hvezdu. ()

Know Your Role (2022) (S01E03)

Tak konecne doslo i na samotny hokej a dari se jim to podat docela dobre. Normalne se na hokejove filmy nedokazu koukat, protoze na prvni pohled je videt, ze to jsou herci a bruslit a hrat neumi. Ale tady to je zkousnutelne. ()

If You Can't Win, Don't Play (2022) (S01E04)

Ok, tak mame za sebou shoresyho origin a asi uz vime, proc nechce nikdy prohrat. No a kdyz mu neprijdou hraci, tak voli zajimave reseni nestastne situace. ()

Don't Poke the Bear (2022) (S01E06)

Ufff, pekne zakonceni. Tesim se moc na druhou serii. ()

Get'em Focused (2023) (S02E01)

I'm ready and I'm fuckin' going! ()

Skill vs Will (2023) (S02E02)

Další porce hlášek co na sebe Shoresy s ostatními hází, když dělá rozhodčího v místní pivní lize? I'm ready for it. ()

Set the Tone (2023) (S02E03)

Zas po pár dílech došlo na opravdový zápas a byla to radost sledovat. ()

Players Only (2023) (S02E04)

Když díl končí tím, že Shoresy někoho crosscheckuje do ksichtu, tak vím, že šlo o dobrý díl. ()

Accountability (2023) (S02E06)

Dobré to bylo a u třetí sezóny nebudu chybět! ()