Bosch: Odkaz

• USA Bosch: Legacy
USA, (2022–2023), 15 h 5 min (Minutáž: 37–54 min)

Predloha:

Michael Connelly (kniha)

Hudba:

Jeff Russo

Titus Welliver, Mimi Rogers, Madison Lintz, Stephen A. Chang, Denise G. Sanchez, David Moses, Scott Klace, Phil Morris, Danielle Larracuente, Max Martini (viac)

Harry Bosch končí v oddělení vražd a stává se soukromým detektivem, takže přichází o dřívější pravomoci. Advokátka Honey „Money“ Chandlerová, která přežije pokus o vraždu, ztrácí důvěru v soudní systém. Maddie Boschová objevuje, jaké možnosti a výzvy přináší práce začínající strážnice v ulicích Los Angeles. (Prime Video)

Recenzie používateľa dO_od k tomuto seriálu (2)

Bosch: Odkaz (2022)

// V zásadě taková průměrná série Bosche. Je dobře, že ta kvalita po přechodu k Legacy nijak neklesla, protože toho jsem se po oznámení bál nejvíc, nakonec to ale bylo boschovitější, než bych čekal. Nové postavy jsou fajn, došlo i na pár hezkých a nečekaných cameí, a byť jsou tentokrát zápletky míň vyhrocené/slabší, trojice Titus Welliver, Mimi Rogers a Madison Lintz to mocně táhne kupředu. A povedla se i nová znělka, což je taky důležitý, protože u Bosche jsem nikdy znělku nepřeskočil a spin-off tohle pravidlo drží. Jediný velký mínus za mě je ten nechutný cliffhanger na konci, který si tvůrci mohli odpustit. Jinak 7/10 a těšing na další sérii. ()

Série 2 (2023) (S02)

// Pořád úplně nechápu, jak to může být po sedmi řadách hlavního seriálu ve druhé sérii spin-offu stále tak kvalitní, ale holt Connelly je prostě bůh ve vytváření postav a budování funkčního světa, takže zkrátka dostáváme další parádní zářez. Titus znovu v topu, pro Madison Lintz už po událostech v téhle řadě nemám ani slov, znělku jsem opět ani jednou nepřeskočil a cliffhanger na konci tradičně slibuje zásadní posuny v budoucím ději. RIP Lance. 8/10 ()