Confessions from a Holiday Camp

všetky plagáty

Ahoj, tady zase Timmy Lea. Po tom, co jsme v naší autoškole naučili řídit snad všechny sousedy, rozhodl se švagr Sidney trochu odpočívat a sehnal nám flek v letním rekreačním středisku. Původně to znamenalo, že tady jako animátoři nemusíme vůbec nic dělat a jenom se trochu pověnujeme paničkám, jejichž manželé si zaskočili do baru anebo na partičku biliardu. Teď je ale všechno v háji, náš nový majitel pan Whitemonk byl totiž dřív vrchním dozorcem v kriminále! (dopitak)

dopitak

V táborové restauraci: I think that waitress has emigrated. Any chance of getting served in the next 12 months?__ I čtvrtý díl nese podobné prvky předchozích, Sid a Lea ale tentokrát nejedou na vlastní triko, ale coby zaměstnanci zábavního rekreačního komplexu se snaží vyhnout jakékoliv práci. Pobaví pár vtipnějších scén, otráví závěrečná "dortovačka". Potěší několik dalších párů odhalených poprsí včetně bývalé policistky Lindy Hayden z prvního dílu, tentokrát coby francouzské ráčkující instruktorky. Asi nejlepší je postava fenomenálního klavíristy Alberta Smarmi, jíž si tvůrci nevzali na paškál nikoho menšího než slavného Liberace. A dobrej je i začátek: It was so cold, the Russians were trying to send political prisoners there. ()