Život mladého hrnčíře Willa (Zach Villa) se zvrhne v chaos, protože ztrácí funkčnost svého těla a zároveň ho pronásledují fyzické projevy jeho traumatu z dětství. (geofre)

petrsv

Pomocný materiál pro studenty psychologie či psychiatrie. Ocenit lze jenom herce, kteři byli sympatičtí a uvěřitelní. ()

Marze

Surrealni pohled na dusevni nemoc a trauma s psychedelickymi konverzacemi a se znamymi psychiatrickymi symptomy. Kreslova psychologie. V tomto psychodramatu o potlacenem traumatu z detstvi je trocha poezie. Film je chytry a bolestny. Dostane se vam pod kuzi a obsadi vas mozek. ()

pornogrind odpad!

HIML HERGOT, DONR VETR, KRUCAJS ELEMENT co to bylo za 3,14čovinu??? Někdo si nese traumata z dětství. Já si ho nejspíš ponesu po zkouknutí tohoto "filmu". Odpad!!! ()

Chicharron

Jediné pozitivum filmu vidím ve ztvárnění "démona" schizofrenie, který pořád hlavního hrdinu provázel kamkoli se pohnul. Ale ty teploušské scénky...asi jen pro milovníky LGBT, i když démon zakousnutý v teploušské prdeli, to bylo docela "vtipné"... nicméně film je nudný až běda. ()