Heather, Beth, Carla, Brea a Hetheřina setřenice Paula je pětice krásných mladých dam, které se rozhodnou strávit dovolenou u Lake Arrowhead. Po nějaké době dojde ke sblížení skupiny žen u Lake Arrowhead s různými muži z okolí. Avšak záležitosti se vyvíjejí špatně, když se dívky stanou terčem tajemného vraha. (Karlos80)

Karlos80

Až do letošního roku nedostupný film (nechápu), to máme celé 4 desetiletí! A teď když je to konečně venku, tak se divím a ptám proč? Proč si tak dlouho na tento skvělý-kultovní film, nikdo tak dlouho nevzpomněl? Údajně šel jen jednou v pozdních 90 letech na americké kabelové televizi. A to je sakra málo! Co do žánru, tak jde o typický "drive in-exploitation" s parádním 70's feelingem, už od začátku nás navnadí celkem příjemná veselá a hravá atmosféra, všudypřítomná pohoda a idylka, sluníčko, voda, fanoušci 70's budou milovat divoké dobové oblečení a účesy, hudbu, auta, a samozřejmě i krásné mladé holky vysokoškolačky (které tehdy co do krásy a přirozenosti měli daleko víc než ty dnešní umělé barbíny, nejvíc po ženské stránce se mi tady líbila bruneta Heatherm, nejlepší jako herečka byla asi černá Carla a nebo Brea která mi tady přišla dobrá a navíc tu měla asi nejvíc nahých scén jako čistě soft-core sexploitation herečka), které se po ukončení školního roku, chystají na nějakou zábavně-pracovní dovču na slunci, během letní přestávky, a za cíl si zvolí parádní letovisko Lake Arrowhead s nádherným jezerem, u kterého se toho dá dělat tolik:-) Každá s dívek prožívá své individuální dobrodružství a to je na tom to pěkné:-) Filmu z mého pohledu nelze skutečně téměř nic vytknout, nechybí mu dobrá dramatická vložka (ve druhé třetině hlavně), je tu nahota, sex, vraždy sekundárních ženských postav tak trochu ve stylu giallo filmů- zabiják chodí dost často z nožem, film má v sobě i dost prvků komedie. Po všech stránkách a ve všech směrech je to skutečně povedený, vzrušující a zábavný film, který šlape jako hodinky a který by neměl minout žádný skutečný fanda tohoto žánru. Režisér Marks je podle mého názoru vysoce nedoceněný exploitation mistr, který jak se můžete podívat, nestál jen za tímto filmem, kdy natočil min. 5 podobných. Vřele doporučuji:-) ()