Will Ferrell: Na hřišti

(TV film)
  • USA Ferrell Takes the Field

V rámci své role plné nadějí a snů navštíví herec a komik Will Ferrell během jediného dne pět baseballových hřišť v Arizoně, kde právě probíhá trénink. Zahraje si na každé pozici v celkem deseti různých týmech. Hodinový speciál je zasvěcený boji s rakovinou a výtěžek poputuje dobročinné organizaci Cancer for College, která pomáhá jedincům postiženým touto chorobou uskutečnit jejich sen o vysokoškolském vzdělání. Ve svůj historický den, který byl natočen během jarního tréninku před začátkem baseballové sezony 2015, na sebe Ferrell obléká dresy deseti prvoligových týmů, aby si zahrál jednu směnu na každé z deseti pozic - výkon připomínající Berta Campanerise, bývalého baseballistu, který v roce 1965 vystřídal devět pozic v týmu Kansas City Athletics během utkání proti California Angels. Zábavný pořad, v němž kamery sledují Ferrella při jeho putování z týmu do týmu doslova na každém kroku, je plný klasických "ferrelismů", neboť komik dokázal popustit uzdu svému komediálnímu talentu i na baseballovém hřišti - a to všechno pro dobrou věc. (HBO Europe)

dati

videné zo záznamu na h.b.o. 3 úžasný will ferrell a užasnutí fandovia baseballu ťahajú spolu pre dobrú vec.. to s budením detí malo iskru, podobne ako neustále sklamanie v tvári willa po vymenení do iného teamu.. ostrá kritika ruského tyrana putina, keďže číslo desať znamená v žargóne "kágébák do basy a hneď !".. ()

KuceraJohny

Nebylo to špatné, ale ani skvělé. Will Ferrell je skvělej komediální herec. Sice jsem se tu tolik nezasmál jako u jeho filmů, ale o to tady podle mě zase tak nešlo. Humor tu byl lehce upozaděn a možná mohl být ještě víc. Aby se z tohoto dokumentu stalo skutečně skvělé dílo musel by se Ferrell přestat snažit být vtipný za každou cenu a brát to skutečně vážně do morku kostí a nebo naopak udělat z toho ještě větší taškařici něco ve stylu Sachy Barona Cohena. Ani jedno z toho nedopadlo a tak Wil Ferrell na hřišti je pouze v celku příjemná podívaná, po které však nebudete toužit znovu. Svůj účel to splnilo, ale nic většího z toho nevzešlo, přesto je super stihnout vše co Will za jediný den. ()