La edad de la ira

petrsv

Zajímavý styl vyprávění, dobří herci, svižnost. Na druhou stranu opět gay, který přichází na to, kdo se mu líbí až ve věku, kdy už to dávno musel vědět. Ale je to seriál pro teenagery a tento styl dneska frčí, takže to chápu. ()

jiri.twist

Výborný španělský seriál, jak stylem vyprávění čtyř dílů z pohledu jednotlivých zúčastněných, kdy se stále odkrývají nové skutečnosti, vymazlený scénář a skvělé herecké výkony všech mladých, specielně obou dívek - nádherné Sandry a její kamarádky Bárbary. Pro mě dominoval neodolatelný sympoš Marcos s urostlou sportovní postavou (připomínal mi sochu Davida), Ignácio a Raúl také dobří, i když zde již bylo více vidět, že role hrají o několik let starší herci. "Gay, který přichází na to, kdo se mu líbí až ve věku, kdy už to dávno musel vědět?" Ale kdeže, někdo se asi místo na obrazovku díval z okna 😁😁 a ještě z toho dělá závěry. Na Marcosovi to bylo vidět od prvního záběru, že "to něco" v sobě dusí a snaží se splynout heteráckým chováním a siláckým řečmi vůči gay učiteli s davem. Nakonec otočil kartu v 17ti letech, kdy se mu nepostavil při miliskování se Sandrou. Supr zážitek, ti dva bráši to nakonec skvěle "vyřešili". Moc DOPORUČUJI tento evropský seriálek! Brzy se totiž dočká překladu na gaytitulky.info od monviho 😁 101099 ()