Crimes at the Dark House

všetky plagáty
Veľká Británia, 1940, 69 min

Šialenec zavraždí muža, ktorý práve zdedil veľký majetok a potom sa vydáva za svoju obeť, aby sa dostal na jeho pozemok a vraždil ďalej... (matriosa)

Campbell

Začátek je bombovej, ale jakmole se dostane Slaughter do domu tak je to spíše utrpení, se Slaughterem mám celkem problém. Jeho filmy vypadají parádně ale poté mě nudí. Viděl jsem většinu jeho filmů, ale ani jeden mě nijak moc nedostal. Co se ostatních herců tady týče tak hrajou hrozně. Strašně křečovitě. Nicméně i když příběh mohl být lepší tak si něj nestěžuji. Ale když ono to pak je tak strašně nudný, neustále se kecá. Láska sem láska tam. A člověk se nudí. ()

Oktavianus

Můj už čtvrtý pokus o zkouknutí nějakého filmu Toda Slaughtera... a zase nic. Ve fajnšmekrovských kruzích je ten chlápek považovaný za ikonu, ale já prostě nemůžu přijít na to proč. I zde má dobrých jen pár scén občasné krutosti (i když tedy zásadně cudně mimo kameru), jinak je celý film celkem nezábavná nuda. Vlastně to nejlepší, co se sledování tohoto filmu týče, byla moje polední snídaně, k níž jsem si film pustil, a Slaughter by stál až za ní. A to pro film prostě není dobrá vizitka. ()

liquido26

Zastaralý film, který sice příběhově má nějaký potenciál a sem tam docela slušnou scénu (i když žádný velký zázrak), ale musel být nudný a nezáživný už v době svého vzniku. Tod Slaughter se svým psychopatickým smíchem působí strašně komicky. ()