Kvůli podezření na jeho nevěru se jim začne rozpadat zdánlivě šťastné manželství, svým touhám pak v jiných vztazích podlehnou oba dva. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (7)

Věrnost nade vše (2022)

Nebylo to špatný, ale v rámci podobných věcí v žánru a tématu je to těžký průměr. Kamera fajn, herci sympatičtí, ale chybí tomu náboj, originalita... prostě to něco navíc, co vás přitluče k obrazovce a donutí zaujatě koukat na peripetie vztahu dvou lidí a s radostí se v tom pitvat. Lucrezia Guidone, kvůli které jsem si to pustila (protože to bylo takový mý pokračování v Tři metry nad nebem), je nádherná a sebevědomou Margheritu ztvárnila skvěle. Stejně jako JenYu se mi líbilo, že se divákovi neservíruje vše narovinu a tudíž je velmi lehké uvěřit, že nevěra proběhla a stejně tak není těžké nabýt přesvědčení, že o nic nešlo a vše je nafouknutá bublina, jen to určití lidé nevidí (nechtějí vidět). Ale tam samozřejmě nešlo jen o nevěru, ale taky třeba o fungování v dlouhodobém vztahu, pokušení, sobectví, strach z neznáma/ opuštění, ztracení se někde uprostřed cesty (architektura)... vlastně na co si vzpomenete. :D ()

Epizoda 1 (2022) (E01)

Pustila jsem si to spíš naslepo, nečetla si, o co tam má jít a první díl mě celkem zaujal, i když to (zatím) vypadá prostě na dvojitou nevěru po italsku. ()

Epizoda 2 (2022) (E02)

Zatím to na mě působí tak, že Sofia je magor a žárlivost Margherity podporují blbý náhody. Moc nevěřím, že se mezi Carlem a Sofií něco stalo (i když ona by se asi nebránila). No... mám z toho depku akorát. :D ()

Epizoda 3 (2022) (E03)

Já osobně Carlovi furt věřím. :D I když Sofii evidentně nebere jako ostatní studenty a rozhovor u vlaku by se dal vyložit všelijak. Na druhou stranu mi přijde, že Márdž hraje její podezření do karet a v její mysli ji otevírá mnohé dveře.  Tak snad se nespálí. ;) ()

Epizoda 4 (2022) (E04)

,,Přemýšlím, co si nechám a co vyhodím." ()

Epizoda 5 (2022) (E05)

Že umí Márdž seknout drápkem víme, ale u té mámy mě to fakt naštvalo. A Carlo a jeho prozření? Protočení očí stačí? ()

Epizoda 6 (2022) (E06)

Asi je dobře, že to vyřešili tímto závěrem, mohlo to být horší. ()