Deník gigola

• USA Diary of a Gigolo

Gigolo poruší základní pravidlo a zaplete se do rodinných záležitostí klientky, které mu převrátí život vzhůru nohama. Tenhle džob a láska prostě nejdou dohromady! (Netflix)

JenYu

Viděna 1. série: Bavila mě zajímavá hlavní zápletka, nevšední prostředí, postava Julie a garderoba Minou. Bohužel herecké výkony (Flor, Emanuel, Lino, někdy Julia), nedostatečná chemie mezi Emanuelem a Julií, šablonovitost postav (Victor, Lino), scénář, který patlá dohromady páté přes deváté a nesmyslný konec podráží nohy jinak slušnému nápadu. ()

klukluka

Ukočírovat tohle všechno, aby se to nezbortilo jako domeček ze stébel trávy, tomu říkám umění. Celkově na mě ten seriál působí velmi artistně- pouze a jen v dobrém slova smyslu. Výkon hlavního hrdiny hodnotím coby naprosto vynikající- tolik poloh a všechny jsem mu uvěřil. Do toho ten jeho zjev a oči…nejen tahle volba se tvůrcům mimořádně povedla. Výborná byla i představitelka Minou, moc se mi líbila herečka v roli Any, vůbec všechny party odehráli herci bravurně. Bavil mě příběh, líbilo se mi to vizuálně, jsem rád za rafinovanou i přiznanou erotiku. Víc podobných seriálů, prosím. ()

Arkagas1989

dostaly se ke mě smíšené - nadšené i naštvané reakce od lidí, kteří tohle viděli a tak jsem si řekla, že si to pustím taky. Do pozadí, což úplně ve španělštině nejde, takže jsem na to nakonec musela koukat pořádně. A ztratila jsem tak 8 hodin svého života, naprosto zbytečně.  Jasně, člověk asi nemohl čekat něco převratnýho už podle názvu, ale někteří se oháněli tím, jak je kriminální linka seriálu propracovaná. A ne, není. To, že se v seriálu na pozadí vztahů všichni se všema a sex za peníze odehraje vražda a my celou dobu sledujeme vyšetřování je spíš ubíjející, než napínavý, protože každej kdo má trochu nakoukáno a načtěno v krimi žánru uhádne hned kdo je vrah a pak už se jen nudí.  Emanuel je možná hezkej chlap, ale hrát neumí - jeho drama scény byly tak přehrávaný, že mi způsobovaly záchvaty smíchu a celej ten scénář je jedno velký au.  Když pomineme samotný příběh, kde matka zaplatí gigolovi, se kterým spí, aby se sblížil s její dcerou, protože s ní nemá žádný bližší vztah, tak uvěřitelnost toho, že se borec, kterej žije v luxusu zamiluje do šedý myšky, která tahá jen volný šaty a dělá uměleckou školu je tak strašně pravděpodobný, že větší klišé už to být nemůže.  Tohle je tak strašně toxickej bizár, že člověk, kterýmu se to líbilo a nadšeně to bude doporučovat dál, nemůže být zdravě smýšlející jedinec.  Ke konci a rozuzlení toho, kdo je vrah se vyjadřovat ani nemá smysl - jednak mi to bylo jasný hned, ale je to tak strašně nedotažený, nedomyšlený a zpackaný, že to fakt nemá význam.  Jediná postava, ke které jsem si jakš takš vytvořila vztah byla Minou - bordelmama a galeristka v jednom, u které mě bavila její visage a outfity.  Jinak mi byli všichni tak nějak jedno... Moje hodnocení: 3/10 - za Minou, sem tam hezkej vizuál a snahu. ()

LusiaLu

Čekala jsem spoustu obscéních záběrů, prázdného tlachání a klasický příběh ve stylu darebák  obelhal naivku, ona to zjisti a zlobí se, dokud ji neodprosí. No, takhle to úplně nebylo. Ústředním příběhem je vražda, skvělá detektivní zápletka při které do samotného konce váháte nad tím, kdo byl vrah. K tomu pár silných lidských příběhů, pochroumaných vztahů a emocí, divoké latino a krásná mužská těla jako bonus. ()

marhoul

Příjemné překvápko, nečekané. Mě bavily neokoukané obličeje, nepokérovaná těla, což v dnešní době hodnotím jako ryzí zázrak, čistou krásu, která nepřímo trestá současnou, obřidlivou, lacinou módu rozpitých, nevkusných a všudypřítomných kérek alá Leopoldov, po zásluze.  Lehkou, ale svižnou argentinskou telenovelnost seriálu odpouštím, s chutí jsem si užila kriminálku, která není skandinávská a plná nepohledných lidí. Jedná se o pohodové, lehce pikantní, osvěžení do listopadové plískanice, stará v roli Minou neměla chybu, Ježíše trefili taky dobře, oceňuji, že chlapec hraje, Júlia je taky fajn a Ana? Tož tak z takové dračice by se tady pánové oloupali, její temperamentní, alkoholické výstupy neměly chybu, byla výborná! Možná trochu nadhodnotím, ale činím tak s chutí. Divák už po první částí usoudí, jestli se pustí dál a ano, mohlo to být kratší, ale na druhou stranu, dívalo se na to tak dobře, že času nelituji. ()