Semir zbadá princeznú na bielom koni prenasledovanú tromi Vikingmi. Kone ho vzápätí zrazia, vbehnú na diaľnicu a spôsobia hromadnú nehodu. Princezná je Vikingmi unesená. Ukáže sa, že neďaleko je vybudované kráľovstvo Engonia a stredoveký tábor, kam prišli účastníci akčnej hry Cologne Conquest. Korunu, ktorú princezná na mieste únosu stratila, identifikuje Hartmut ako skutočný stredoveký šperk veľkej hodnoty. Semir a Paul sa rozhodnú prihlásiť do hry, aby prišli veci na koreň. (TV Markíza)

subic

!S23E15! To nechceš vidět víckrát. Převlékli se do středověkých kostýmů a šli hrát jakože virtuální hru, ale v reálu. A co by to bylo za hru bez zlatého pokladu, ten už je ukrytý 400 let a je kontaminován pravými neštovicemi. Ale na ty už jaksi není nikdo očkovaný. ()

Lischai

Lupiči se samopaly se skrývají na larpu, aby tu vyluštili tajné runy a našli zlatý poklad. Ojojoj. Kobru 11 jsem viděl naposledy jako kluk a za těch dvacet let autoři zjevně sestoupili do spodních pater šílenství a již jim není pomoci. ()

soukyd33

Vraťte se do těch dob minulých, ale trošku jinak. Ve stylu Kobry 11. Poznámka: Opět něco, co tu ještě nebylo. 👍😄 Co nám to jen připomíná. Rok 2020, 2021. Konec dobrý, všechno dobré. P.s. Svět zachráněn. ()