Epizódy(14)
-
Vzkriesenie (S18E01)
-
Odplata (S18E02)
-
Nočná reportérka (S18E03)
-
Princezná (S18E04)
-
Zvieratá (S18E05)
-
Veľký návrat (S18E06)
-
Osudové rozhodnutie (S18E07)
-
Revolúcia (S18E08)
-
Rukojemníčka (S18E09)
-
Preteky (S18E10)
-
Rodinná oslava (S18E11)
-
Neviditeľná zbraň (S18E12)
-
1983 (S18E13)
-
Mŕtvi sa nevracajú (S18E14)
Hrajú
Ingo van Gulijk
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Antje Hamer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nicole Rusz
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Katja Woywood
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Sascha Alexander Geršak
Západné Nemecko
Tom Beck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Mark Keller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Erdogan Atalay
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Daniela Wutte
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Dagny Dewath
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Gottfried Vollmer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Tonio Arango
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gryf (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Niels Kurvin
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Nele Guderian
Nemecko
Najlepšie seriály:
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lukas Karlsch
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Runa Greiner
Najlepšie seriály:
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Pauline Angert
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Margret Völker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Arndt Schwering-Sohnrey
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Město a město (2018) (seriál)
Andreas Külzer
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)