Epizódy(15)
-
Koniec sveta (S14E01)
-
Panter (S14E02)
-
Operácia Gemini (S14E03)
-
Stratený syn (S14E04)
-
Bratská láska (S14E05)
-
Starí priatelia (S14E06)
-
Kartel (S14E07)
-
Rýn v plameňoch (S14E08)
-
Milovaný nepriateľ (S14E09)
-
Kóma (S14E10)
-
Odmena za hlavu Kim Krügerovej (S14E11)
-
Kybernetický útok (S14E12)
-
Deň zatmenia (S14E13)
-
Bez stopy (S14E14)
-
Operácia Tiger (S14E15)
Hrajú
Elyas M'Barek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Florian Panzner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Mina Tander
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miguel Herz-Kestranek
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Dynastia Straussovcov (1991) (seriál)
Oliver Masucci
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Evropské kmeny (2021) (seriál)
Yu Fang
Čína
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Winnetou (2016) (seriál)
Sylta Fee Wegmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Astrid Kohrs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Doktor Martin (2004) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Joachim Nimtz
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Mathieu Carrière
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
The Tunnel (2013) (seriál)
Axel Gottschick
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kerstin Thielemann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kai Ebel
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Cosma Shiva Hagen
USA
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Raphaël Vogt
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Daniel Lommatzsch
Najlepšie seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sebastian Kroehnert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Tonio Arango
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gryf (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Mirko Lang
Najlepšie seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Martin Luding
Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)