Založeno na skutečných událostech po hurikánu Katrina. Záplavy, přerušení dodávky elektrického proudu a spalující vedro způsobily, že vyčerpaní pracovníci nemocnice v New Orleans museli činit drastická rozhodnutí. (Apple TV+)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (8)

Den první (2022) (E01)

Když si člověk zapomene vypnout automatickou obnovu předplatného, musí službu za ty prachy využít naplno. Five Days at Memorial se mi naštěstí svým katastrofickým zaměřením strefuje do vkusu a zase mi přibližuje jednu z významných událostí moderních dějin. ()

Den druhý (2022) (E02)

Jestli Apple v něčem kraluje, tak to není jen záruka obrazové i zvukové kvality, ale i vizuální efekty, v nichž je poznat ono množství (zde doslovně) utopených peněz. ()

Den třetí (2022) (E03)

Nelehké období pro nelehkou část USA. Apple svým nezměrným budgetem umí rekonstruovat ledasco, ale zrovna tady mi přijde, že jsem do té vší paranoie skutečně zaháčkován. ()

Den čtvrtý (2022) (E04)

Nevím, zda se do konce dokážu zorientovat v postavách, o nich ale tenhle příběh primárně není. Je především o tom, jak moc matky přírody nelze přehrát lidskou lstivostí a že i ten nejmocnější nemůže vždy konat pouze správná rozhodnutí. Zvláště pod tak obrovským tlakem. ()

Den pátý (2022) (E05)

Čísla se tu zvedají, ovšem hladina záplav klesá společně i s hvězdičkami ode mě, tentokrát na mě ta všudepřítomná oprávněná! paranoia moc nefungovala. ()

45 obětí (2022) (E06)

Začíná se hodně zajímavě vyšetřovat a to mě osobně zaháčkovalo mnohem víc než doznění samotné evakuace. Nechybělo moc do 5. hvězdy. ()

To si nikdo neumí představit (2022) (E07)

Duo vyšetřovatelů mě na téhle minisérii bavilo asi nejvíc, byť si paradoxně už teď nepamatuju jméno mužského zastoupení. Samotný soudní proces je poté také něčím, co já v seriálech, potažmo filmech dost můžu. ()

Zúčtování (2022) (E08)

Nebýt to dle skutečnosti, moc na mě ten patos nefunguje. Ale vzhledem k tomu, že profláklejší, a tudíž ničivějšil hurikán tu díky bohu za tím nebyl, nelze nic z tady řečeného brát na lehkou váhu. Ony informace na konci mě, jak už bývá zvykem, poměrně dostaly. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD