Tvůrci ikonického internetového seriálu sKORO NA mizině přichází s novým seriálem Liga mužské moudrosti, který je opět financován pouze z finančních příspěvků svých fanoušků. Tento útok na hyperkorektnost přinese nejen nové téma, ale i nové herce, jakými jsou například Michal Isteník, Eva Leinweberová či Tomáš Havlínek. Kreativní tým a Jiří Langmajer však i nadále zůstávají. Hlavní myšlenka seriálu je, že se tvůrci musí postavit proti hyperkorektnosti současné doby, proti špatně podanému či zneužívanému fenoménu #metoo a tak dále. (Filmové studio Dolní Vítkovice)

Recenzie používateľa Wyrdas k tomuto seriálu (6)

Liga mužské moudrosti (2021)

Upřímně, kdybych jako první díl neviděl ten první, asi bych to neviděl celé. Velmi kolísající kvalita. Ano, ukázali nám, jak moc zvrácená doba dnes je. Ale jinak je to spíš taková moderní komunistická propaganda. Takže voliči Pirátů, ODS a Pávka asi zajásají, ale pro rozumné lidi to není nic moc. Celé je to poměrně průhledná propaganda politických názorů. Nebýt prvního dílu, průměr by vycházel na jednu hvězdu. Ale buďme fér. ()

Dožínky (2021) (E01)

Docela mě překvapilo, s čím si v dnešní době ještě někdo dovolí vyjít na světlo. Po sKORO NA mizině jsem čekal něco ve velkém stylu, ale ve výsledku jsem se dobře bavil i u poloviční porce humoru. Některé scénky mi přišly velmi prvoplánové, ale na druhou stranu cením pokus o poukázaní na naprostou degradaci dnešní společnosti. Možná i za odvahu ukázat zvrácenost dnešní doby mírně nadhodnocuji, ale tak... uvidíme, co nám přinesou další díly. ()

Jardo! (2022) (E02) odpad!

Možná, že si to jednu hvězdu zaslouží, ale... prvnímu dílu jsem dal čtyři hvězdy s tím, že nadhodnocuji pro odvahu ukázal zvrácenost a zkaženost dnešní doby. A zde naopak dávám odpad, abych vyrovnal karmu. Ano, stále se nám snaží ukázat nemoc, jenž postihla naší společnost. Ale... ALE... nemohl jsem se zbavit dojmu, že víc než cokoli jiného se nám snažili prodat propagandu k Ukrajině. Té mám dost z televize, rádia i novin. Občané jsou už dávno unavení (ne-li znechucení) touhle společensky nucenou solidárností a cpát to i sem, kam se to absolutně nehodí... a ještě takhle průhledně. Nah... Teď mě mrzí, že jsem po jedničce poslal kačky. Ruším vám odběr a další peníze si shánějte jinde. Btw.: Nejsmutnější na tom díle je, že lidé, jako je Straková, skutečně existují. Takové lidské odpady by se měly okamžitě ukamenovat. Pomalu a bolestivě. ()

Nový svět (2022) (E03)

"Jsi jako avie a Ty do té avie nakládáš." Upřímně jsem se zasmál poprvé... Cikánskému králi jsem se zasmál podruhé a konec byl naprosto výstižný. V tomhle světě totiž normální člověk žít zkrátka nechce. Zkaženost dnešní doby je do nebe volající. Ale jinak to nebylo ani tak nekorektní, jako spíš trapné. Rozhodně ale dávám hvězdy za celou tu myšlenku s uklízeči v bazénu. Pokrytectví a zvrácenost dnešní doby je jednoduše na sebevraždu těch zbylých, zdravých lidí. Nebo na povstání. ()

Kóma (2022) (E04)

"Ta svině Straková, pojebaná čůza." To bylo výstižné. Jenže takových lidí je ve skutečném, tedy opravdovém světě jak namrdáno. Polevilo se v propagaci Ukrajiny i té nedemokratické DVTV a naprosto seriózně se jim podařilo ukázat cikány v dobrém světle. To myslím naprosto upřímně, dlouho jsem takhle nesympatizoval s cikánem. Pěkné. ()

Coming out (2022) (E05) odpad!

Drtinová je tak jedině symbol střetu zájmů, lží, korupce a manipulace. Symbol všeho, co potlačuje demokracii. Nemá vychování, ani morální zábrany. Nemá morálku. Je to lidská špína. Když už jste přestali dělat reklamu Ukrajině, tak teď děláte reklamu DVTV? Kolik vám zaplatili? Morální odpad... ()