silentname

"Holiday In Santa Fe" bohužiaľ nenaplnilo nejaké veľké očakávania. Film nie je zlý a musím povedať, že sledovať okolo všetky tie dekorácie, hračky a výzdobu tu boli asi jedny z najkrajších čo som videl za celý rok. Uznal by som aj, že romanca medzi našimi protagonistami je celkom príjemná na pozeranie, no film ako taký je dokopy presne taký, aký by ste očakávali. So všetkým čo k tomu patrí. A hoci ku koncu sa dočkáme pekného posolstva a záveru, tie klišé, ktoré sa tu dostali mi zabránili, aby som si ho užil viac. Je to reálne veľmi priemerný vianočný film, ktorý však má dostatok šarmu a pekných momentov a vizuálnych Vianoc, že mu ten jeden bod pridám. Hodnotenie: B- ()

Aljak

Typická vianočná romanca, ktorá ide presne podľa šablóny. Akurát téma príbehu je celkom fajn, a síce prevzatie rodinného obchodu komerčne významnou spoločnosťou. To jediné tomuto filmu dodalo kúsok originality. Inak tam nebolo zrejme nič takého zaujímavého, dokonca aj tie postavy neboli zrovna sympatické a miestami pôsobili fakt unáhlene a nepríjemne. Bola to výslovne vianočná oddychovka, ale takých sú každoročne desiatky. 2* ()