Domáce príšerky

• Česko Domácí příšerky (viac)

Vedeli ste, že vo vašom dome žije niekto bez toho, aby ste ho videli? Elfinovia sú malé chlpaté príšerky, ktoré udržiavajú v každom dome pokoj a harmóniu. Ich úlohou je premeniť váš dom na domov. Finnick nie je ako všetci ostatní Elfinovia. Zdá sa, že z každého, kto sa nasťahuje do jeho domu, si len robí žarty a snaží sa ich z domu vyhnať. Všetko sa ale zmení, keď do domu príde Christine s jej rodinou, ktorá Finnicka odhalí. Keď sa ale v meste začnú diať čudné veci, Finnick a Christine, ktorí sú tak odlišní, sa budú musieť spojiť a spolupracovať, aby vyriešili všetky záhady a zachránili mesto! (Continental film)

VelkyMrB

FIREEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já měl vzato, že Scooter je německá skupina, ale očividně se sehnaly licence na autorské práva. Abych to shrnul. Jediný důvod, proč jsem na to šel je Bohdan Tůma. Jeden z úžasných mistrů českého dabingu. Film je krásná průměrná záležitost. Nejspíš to nenaučí hromadně děti starat se o dům, ale fajne nápad. Ohledně animace se tu moc zlobit nebudu, protože to je film mířený na děti a tam detaily nejsou zas tak zapotřebí. Animační chyby jsem viděl fakt skoro všude. ale jak říkám. O to tu nejde. Každá pohádka pro děti by měla mít poselství a tahle ho má. ()

playboxguest

Na Ruský animák hodně velké překvapení, které se animací i příběhem směle vyrovná kdejaké pohádce ze západu. Přesně ten typ, co mi sedl a klidně se na něj s chutí někdy podívám znovu. Vyjímečně bylo i fajn, že toho moc na programu kina k výběru nebylo a tak jsem narazila na příšerky. ()