V tomto dystopickém thrilleru se navždy změní život rodiny, když se zásoby ropy kontaminují infekční látkou, což má za následek celosvětové zhroucení společnosti. (Prime Video)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (6)

Poslední světlo (2022)

V první řadě nejsem cílovka. Tenhle typ filmů nevyhledávám. Nicméně téma zajímavý, o tom žádná. Jsou tam dobré pasáže, ale hraje si to prostě na něco, co není. Chvílemi jde vidět malý rozpočet, chvílemi to pořádně šustí papírem a tři dějové linky jsou (co do zajímavosti děje) dost nevyvážené. Někoho může bavit hledat v tom všem český herce a lokace. ()

Úsvit (2022) (E01)

Nebudu lhát, na rovinu říkám, že jsem si to pustila kvůli Felixovi. A dočkala jsem se JEDNOHO, kratičkého záběru a Vendy z Ulice v roli francouzské zdravotní sestřičky. Ale bavilo mě to, ne že ne. Napětí tam tak trochu buble pod povrchem a člověk jen čeká, kdy to bouchne. Vizuálně se mi to líbí. A Amber Rose Revah je teda sakra hezká ženská. 3,5* ()

Soumrak (2022) (E02)

Depresivní. Trochu to smrdí malým rozpočtem. Andyho honička v závěru fakt nic moc. A Felixovy vteřiny na obrazovce radši ani nepočítám. :D Ale to je jen můj osobní problém. ;) ()

Příchod tmy (2022) (E03)

Některým pasážím (jo, je jich dost) chybí patřičná atmosféra a neskutečně šustí papírem. Tohle se z průměru až podprůměru prostě nedostane. ()

Uprostřed noci (2022) (E04)

Ne, ty dvě nejsou za to, že Felixova role byla tak směšná. Ale prostě to celý nějak nefunguje. Ty chvíle, kdy se to snaží hrát na mnohem “větší” seriál než je, tomu fakt škodí. 2,5* ()

Osvícení (2022) (E05)

Donutit se k poslednímu dílu mě stálo dost sil. ()