Sekaiiči hacukoi

• Japonsko Sekai-ichi hatsukoi (viac)
Japonsko, 2011, 9 h 24 min (Minutáž: 23–24 min)

Predloha:

Šungiku Nakamura (komiks)

Kamera:

Šin'jo Kondó

Hudba:

Anze Hijiri

Kótaró Macumaru, Kacujuki Koniši, Fujuka Óura, Sajaka Óhara, Hirómi Tamaru, Saeko Zógó, Tošijuki Morikawa, Juka Saitó, Šinnosuke Tačibana, Hikaru Midorikawa (viac)

Recenzie používateľa loveless k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2011) (S01)

Pokud máte rádi Junjou Romantiku, její styl kresby, příběhu, klišé... rozhodněte se podívejte. Nečekejte ale zázraky, protože dostanete pouze to co už znáte, jen s jinými třemi páry a samozřejmě trochu jiným příběhem. Brzy vám navíc začně připadat, že nakladatelství Marukawa zaměstnává pouze určitým způsobem zaměřené pány... (proto tam v JR vzali Misakiho?!) Ale já jsem byla spokojená, protože jsem dostala přesně to, na co jsem se od dokoukání třetí série Junjou marně těšila. Navíc Ritsu mi vzhledem připomíná Hirokiho a nad to všichni prostě milujou knížky a mangu stejně jako já <3 Musím přiznat, že opening ani ending mě zprvu příliš nezaujali, nakonec mě ale docela chytla písnička u endingu, takže Ashita, Boku wa Kimi ni Ai ni Iku od Wakaba. ()

Season 2 (2011) (S02)

Druhá série Sekai-ichi hatsukoi. Opět sledujeme tři páry z první série a jeden díl neočekávaně zabírá i Junjou Mistake (s čímž teda nemám vůbec problém). Přijde mi, že se tu páry střídají rovnoměrněji než v Junjou Romantica, ale možná je to tím, že mi přijdou sympatičtí úplně všichni, takže si prostě užívám dál, ale nejvíc dílů má samozřejmě Onodera a Takano. V druhé sérii máme trošku míň vtipno, což mě osobně nevadí. Nechutně milá závěrečná epizoda a říkejte si všichni co chcete, stejně mám Ritsu ráda, stejně jako všechny ostatní roztomile okaté uke :D Opening nezaujal, ending možná malinko, písnička Aikotoba od Sakura Merry-Men, za což maximálně může jeho prvních 5 vteřin, kdy nemůžu spustit oči z obrazovky. ()