silentname

Robert Vaugh... ďakujem. Konečne tu je ďalší vianočný film, ktorý má do seba aj niečo viac, než len večné lepenie klišé dokopy. "Christmas Movie Magic" má totiž v sebe reálny príbeh, postavy, ktoré sú zaujímavé a majú spolu so sebou aj veľmi príjemnú a nenápadnú romancu. Holly Deveaux je skvelá a tú rolu jej absolútne verím. Jej nenápadá mimika často pomáha k tomu, aby jej postava viac zažiarilia. Čo je fakt super. A ani Drew Seeley nie je najhorší. Jeho zanietenosť a láska k filmu skutočne pomáha k tomu, aby mi bol sympatický a zhostil sa toho skutočne so cťou. Odhaľovanie toho, kto bol neznámou ženou, ktorá pred 65 rokmi zamotala hlavu veľkému Hollywoodskemu hercovi bola veľmi zaujímavá, hoci film si ku koncu neodpustí veľkú dávku klišé, ktoré tak pokazia výsledný feeling. Keby sme sa toho nedočkali, hodnotenie by išlo ešte o trošku vyššie a nehanbil by som sa za to. Na druhú stranu ale musím uznať, že finálový tanec, kde naši hrdinovia urobia svoje vlastné finále spolu má svoje čaro a trošku človeku vráti ten pôvodný feeling z filmu. A tá skladba je veľmi pekná. Takže takto by mohli romantické tv filmy vyzerať a bol by som s tým úplne v pohode. Super. Hodnotenie: B+ ()