silentname

Uvažoval som, ako mám vlastne "My Favorite Christmas Melody" ohodnotiť. Na jednej strane sú tu zaujímavé momentky a koncept na začiatku pôsobí, že nebude absolútným gýčom. No akonáhle sa do príbehu ponoríme trošku viac, zistíme, že dokopy je to len obrovský film plný klišé, ktoré idú ruka v ruke za sebou tak, ako by ste si predstavili. Čo ma asi najviac mrzí je fakt, že sa nikdy reálne nedozvieme, či sa tá udalosť pred tromi rokmi skutočne odohrala tak, ako si Abby myslí, alebo tam neboli iné čachre machre, ktoré to spôsobili. Pretože istým spôsobom to film tak trošku naznačí. Veľmi nevyužitá príležitosť. Čo na filme funguje ale sú postavy Abby a Travisa. Spolu síce pôsobia ako klasický pár z romantického TV filmu, no sami o sebe majú aj nejaké svoje príbehy a dáva nám možnosť ich trošku spoznať. Takže opačný prípad ako sme mali vo "A Very Merry Bridesmaid". Hudobné čísla sú dobré, je vidno, že decká sa bavia a myslím si, že Brielle Robilard bude mať o pár rokov s Lifetime alebo Hallmarkom svoju vlastnú kariéru. Možno sa mýlim ale tá blonďavá tvárička proste bude predávať lacnú TV romantiku. To vám garantujem. Keby sa ten scenár trošku viac rozvil, toto bol materiál na to, aby sme mali niečo väčšie. Ale nakoniec sa zázraky nekonajú. Hodnotenie: C+ ()