Bývalí partneři Lara (Candace Cameron Bure) a Ben (John Brotherton) soutěží ve vánoční soutěži o peníze pro charitativní organizaci, kterou si sami vyberou. Město sleduje jejich souboj a rozhoduje se, co je důležitější, zda vítězství nebo láska. (tribican)

silentname

Asi najväčšia blonďavá tvárička Hallmarku Candace Cameron Bure vo svojom vianočnom filme. Čo viac k tomu osobne dodať? Plusy sú, že s Johnom Brothertonom majú chémiu, je to miestami celkom sranda a herecky si obaja naši hrdinovia sedia a vedia spolu tie scénky predať. Musím povedať ale, že v ére keď si lezú na nervy ma to bavilo asi najviac. Lebo tie iskry tam skutočne lietali. Inak je ale "The Christmas Contest" všetko čo sme už tento rok mali možnosť vidieť so všetkým čo k tomu patrí. Film má jasné posolstvo, má jasný cieľ a rovnako aj cestu. Štve ma, že vedľajšie postavy a ostatní súťažiaci tu absolútne nedostali žiadny priestor na preukázanie sa a je to hlavne o našich protagonistoch. Opäť to, čo som už viackrát hovoril. Venujte sa príbehu, nie romanci. Tak dokopy akýkoľvek koncept dostanete do rovnakých koľají ako ste dotiahli všetko. Hodnotenie: C+ ()