Dokáže malý žetón na pamiatku doviesť kriminalistu až k vrahovi? (RTVS)

xtraffic odpad!

Závěr docela pěkného dílu zkazí politické protěžování pro nejmenovaný stát na východě. To jako vážně? Vlastně možná díky za to přiznání, že tam kdesi na východě hluboko za frontou Česko-Britsko-Německé přátelství kryté pod humanitární pomocí dodává zbraně. Nic není náhoda. Příští série tedy bude "Místo Zločinu, Doněck". Tento díl musím dát bohužel odpad! Může už někdy ČT za prachy obyvatel točit něco, z čeho by nevanula agitka čehokoliv na sto honů? Tento pořad se chlubí, že ho přinášíme my za koncesionářské poplatky. Mě z toho prosím vynechte milá ČT. Jdu blejt. ()

pujec

Pořád nelogicky vřeštící rádobydrsoň major Dvořák je neskutečně otravná postava. A jeho "tajemná" osobní linka je taky hrozně trapná. Bez ní bych se obešla docela dobře a její absence by nebyla na škodu.  Jinak mě to docela bavilo (jo, jsem velmi nenáročná a seriál mi sloužil spíš jako kulisa). Tady mi přišel celkem zábavný Roman Skamene coby pátrající důchodce, aspoň děj někam posouval. ()

flukes odpad!

Roman Skamene završil dementní pokus o večerní napětí hrazené z koncesionářských poplatků. Herecké obsazení až na výjimky  asi největší přešlap v novodobých dějinách ČT. ()