Vitajte v Chippendales

• Česko Představujeme vám Chippendales! (viac)
USA, (2022–2023), 5 h 30 min (Minutáž: 36–46 min)

Tvorcovia:

Robert Siegel

Predloha:

K. Scot MacDonald (kniha), Patrick MontesDeOca (kniha)

Kumail Nanjiani, Murray Bartlett, Juliette Lewis, Annaleigh Ashford, Zack Palmisano, Andrew Rannells, Robin de Jesus, Jack Laufer, Spencer Boldman (viac)

Rozsiahla kriminálna sága o skutočnom zločine Vitajte v Chippendales rozpráva škandalózny príbeh Somena „Stevea" Banerjeeho, indického prisťahovalca, ktorý sa stal nečakaným zakladateľom najväčšieho mužského striptízového impéria na svete a nedovolil, aby mu pritom niečo stálo v ceste. (Disney+)

Recenzie používateľa YumiOkami k tomuto seriálu (3)

Vitajte v Chippendales (2022)

velmi poutavý retro seriál o vzniku legendárních chippendales! někdy byly epizody nudné, ale celkově to bylo moc povedené. skvělý true crime příběh, o kterém určitě mnoho lidí ještě neslyšelo. ()

Elegantná, exkluzívna atmosféra (2022) (E01)

"I have something to tell you, Paul. Something extremely shocking. But women get horny." ... vůbec jsem nepoznala dana stevense, protože měl hnědý oční čočky a já ho znám hlavně kvůli jeho nádherně modrým očím. 😍 no. na první epizodu skvělý, jenom trochu uchvátali příběh paula snidera & dorothy stratten (AKA jeden z mých oblíbených true crime případů). ()

Len obchod (2022) (E04)

"Women love to know what date it is and naked men." ... z šéfa se stává psychouuuuš! to nedopadne dobře. ()