Matt & Bird Break Loose

všetky plagáty

JamesSi

Nirvanna The Band The Show The Animovaný seriál pro děti. Matt a Bird jsou zviřátka ze zoo, kteří se snaží utéct ze zajetí. Matt Johnson jako vždy hraje postavu, která se snaží přijít s nějakým šíleným plánem, jak se dostat z té situace. Jay McCarrol hraje opět jeho parťáka, který má hudební nadání. Jde o 3 epizody, které mají dohromady zhruba 25 minut. Animace není nejhorší, ale zase není nějak extra. Připomíná mi to průměrný studentský film z vysoké školy. Občas jsou obrysy moc široké a jsou tam podobné malé chybky. Chybí tomu ten rychlý styl falešného dokumentu. A samozřejmě ostřejší vtípky si tvůrci museli odpustit. I tak to není ale úplně špatné, jen bych to asi nesledoval, kdyby to neudělal Matt a Jay. Jsou daleko lepší animáky, které můžete právě teď zhlédnout. Chápu, že to vzniklo za covidu, kdy se nemohlo pořádně točit, ale radši bych třetí sérii Nirvanny nebo další celovečerák. Nirvanna je momentálně v právním limbu, které se snad brzo vyřeší. Avšak čtyři roky čekání na novou řadu je prostě šílené. ()