silentname

"Debbie Macomber´s A Mrs. Miracle Christmas" je ďalším vianočným filmom od HMM. Takže čo o ňom môžeme povedať? Popravde, pre mňa trošku sklamanie. Na to, že toto je jeden z prvých filmov od Hallmarku čo som videl, ktorý sa nesústredí na romantickú linku a to, že sa naši hrdinovia majú zamilovať. To je celkom unikát. No dokopy s tým film toho až tak veľa neurobí. Má to trošku vianočnej atmosféry, mát to pár dobrých momentiek a najmä to má Caroline Rheu, ktorá si rolu Glorie Merkle, ktorú ale občas volajú "Miracle". Chápeme? Okey. Tá prináša do filmu celkom slušnú dávku šarmu a svoju malú kabelku, z ktorej vytiahne asi všetko čo sa len vytiahnuť dá. A je to občas celkom vtipné. V tomto smere ma filme bavil. No to je len bočná príbehová línia a viac to má ťahať naša hlavná hrdinka Laureen v podaní Kaitlin Doubleday. A hoci sa fakt snaží a má tu niekoľko celkom pekných scénok, vo výsledku som nemal pocit, že by dokázala nejakým spôsobom vytvoriť ten vianočný šarm alebo niečo, čo by ma potešilo viac. Caroline Rhea je ale excelentná a vďaka nej má film viac dobrých momentiek, ktoré stoja za to. Vo výsledku som zhodnotil, že ide o príjemný, no veľmi priemerný vianočný film, ktorý absolútne nevyužil tú možnosť, že ústredným motívom tu nie je pár, ktorý sa do seba zamiluje. A to je asi najväčšia škoda. Za jedno pozretie možno stojí, no klasikou to podľa mňa nebude. Na to je to príliš fádne. Hodnotenie: C ()