Juru juri

• Japonsko Yuru Yuri (viac)
Japonsko, (2011–2015), 13 h 48 min (Minutáž: 23 min)

Predloha:

Namori (komiks)

Suzuko Mimori, Tomomi Jamakawa, Sajori Išizuka, Emiri Kató, Jošimicu Šimojama, Mai Tódó, Rjóko Širaiši, Maaja Učida, Juka Ócubo, Rumi Ókubo, Aki Tojosaki (viac)

Recenzie používateľa Jeoffrey k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2011) (S01)

Je to roztomilé a je to vtipné, takže rozhodně něco pro mě. Ale musím konstatovat, že co se vtipu týká, viděl jsem již mnohem lepší díla a i v té roztomilosti jsem zažil mnohem intenzivnější prožitky, ale pořád je toto dílko v těchto ohledech nadprůměr. Je tady i nějaká ta romantika a jak už název napovídá, půjde o romantiku ryze dívčí, což většinou není můj šálek čaje, ale tady je to spíš takové veselé dívčí "hraní" a třeba takový intenzivní vztah přelévající se mezi nenávistí a romantikou jaký předvádí Sakurako a Himawari se mi vlastně i docela líbí. Bez čeho bych se vcelku obešel je Chitose a všechny ty její šílené fantasie a její neustálý nosebleed, který je doprovází. Z počátku mě bavily, později mě ovšem spíš otravovali. Co se mě týká, tak nejraději mám z tohoto anime Akari, je nešikovná, má strašnou smůlu a ostatní jí občas předhodí, že je to jako by vlastně neexistovala, což u mě vyvolává pocit, že jí prostě musím fandit a pro mě rozhodně nejroztomilejší charakter z celého seriálu. V těsném závěsu za ní je Kyouko, protože je prostě správně praštěná a je to hlavně ona kolem koho se toho nejvíc děje. Příběh se nikam nežene a ani příliš nerozvíjí, je to prostě zase jednou takové to "cute girls do cute things in cute ways" + v tomto případě "and they love eachother", což mi vlastně vůbec nevadí. Když to shrnu je to příjemná, vtipná a roztomilá záležitost, ale viděl jsem díla, která byla lepší a tak jen 8/10. ()

♪♪ (2012) (S02)

Roztomilost si to z velké části udrželo, ale co se humoru týká, tak budu souhlasit s Larkym a za sebe také potvrdím, že už to v druhé sérii není tak úplně ono. Za mě propad o 2 body a jednu * - takže 6/10. ()

San Hai! (2015) (S03)

Dle mého je to vtipnější než předchozí (druhá) série a třeba třetí díl se dle mého velmi blíží kvalitě první série. Opět to má některé skvělé momenty, třeba úvod druhého dílu s pavoukem mě slušně pobavil, ale jsou zde i pasáže, které mi tak vtipné a zajímavé nepřijdou což je trochu škoda. Přesto jsem docela rád, že se tato partička vrátila a docela dobře mě to pobavilo a i roztomilé je to pořád stejně... 7,2/10 ()