silentname

V prípade "Christmas In My Heart" sa nijakých zásadných udalostí alebo zaujímavejších momentiek nedočkáme. Toto je proste už klasický stereotyp, ktoré poznáme každoročne a akých vidíme milión. Okrem toho mám pocit, že tento film sa ešte okrem toho viac snažil, aby vyznel dobre vďaka hudbe, než aby priniesol nejakú originálnu story. Istým spôsobom je tu potenciál na príbeh, kde naša hlavná hrdinka Beth má veľmi podobné stavy ako dcéra nášho hlavného hrdinu. A to je aspoň trošku zaujímavé, ale nemám pocit, že by z toho tvorcovia čokoľvek vytiahli, čo by zo mňa vytiahlo aspoň emocionálnu reakciu. Film však zachraňujú pred tým, aby bol vyslovene zlý dve skvelé momentky, ktoré stáli za to. Beth a jej "The Herald Angels Sing". Jedna z mojich osobne najobľúbenejších vianočných piesní podaná čiste na husliach znie fantasticky. A potom je tu finálne vystúpenie s "We Wish You A Merry Christmas". A to má tiež svoj vlastný šarm, ktorý to vie zachytiť. Inak by som povedal, že tomuto filmu chýba nejaká väčšia iskra, ktorá by dodala krajšieho vianočného alebo romantického ducha. Takže za mňa čistý priemer. Hodnotenie: C ()