Asterrarium

• Rusko Сдохнуть нужно, чтобы вы приехали (viac)

K Zemi se blíží kometa, která má přinést neodvratnou zkázu. Vláda je rozpuštěna, neexistují žádné komunikační ani dopravní prostředky. Svět zachvátí chaos. Anna a Andrej, manželé z provinčního městečka, čekají na návrat svých synů, kteří odešli před devíti lety. Sní o tom, že se jejich rodina kvůli této osudné události znovu sejde. Děti nakonec přijedou, ale rodinné setkání manželům ještě více zkomplikuje život. Kometa se blíží a oni musí čelit všemu, co dosud zůstávalo nevyřčeno. Slova vynesou na povrch léty nahromaděné křivdy, skrytá přání a tajemství. Podaří se jim udržet rodinu pohromadě, nebo u nich apokalypsa nastala dávno před příchodem komety? (Cinemax)

slunicko2

Obraz úpadku a beznaděje ruské duše vlastně ani tu první minutu nepotřebuje. Všechno, co film předvádí, by mohlo proběhnout i bez meteoritu. ()

Bratyslavcan

Tak toto bol silný odvar. Na konci filmu som len bezhybne zostal sedieť prikovaný na zadku s vypleštenými očami, v mojej hlave spracovávajúc čo sa v tej telke predo mnou odohralo. Začiatok sa mi osobne neľúbil a priam som bol z toho filmu znechutený, no od príchodu prvého syna sa to začalo zvrtávať besným štýlom. Nemal som šajnu či sa mám na tom zabávať alebo byť zhrozený a tak som bol všetko. Vopred varujem, že je tam kopa morbídneho čierneho humoru, no smial som sa jak kôň. Ľudia vo filme ako pribúdajú, tak aj ubúdajú. Bola to šialená jazda. Herecky to bolo super zahrané, priam dokážem uveriť, že sú taký aj v realite a kamera sa mi páčila tiež. Veľa som od filmu nečakal ale prekvapil ma. Dúfam, že od Armena H'Akopiana a Dmitrija Tarchova, tvorcov tohto svojho režijného debutu ešte niečo vyjde. ()

JB2203

Takové rodinné komorní drama se společenským přesahem. Scény z manželského života na ruský způsob. Je tam otec, matka, dva synové, rodinný přítel, milenka, duchovní, vzpomínaný pes, čtyři jezdci apokalypsy a kometa. Z hlediska spoilerování by byla škoda psát o filmu cokoli bližšího. Jako tvůrčí debut geniální. Jeden z mála filmů, které jsem viděl pozdě v noci a přesto ani na vteřinu nezamhouřil oka. ()

kolemjdouc

tak tohle byl fakt doslova nářez.Horror jakoby z běžného života.Minimum digitálních záběrů.Už jen to, že učinkování přijala Julija Aug  dávalo tušit kvalitku.Chtěla jsem to napsat asi tak jako Bratyslavčan pode mnou jenže on to napsal hned po zhlédnutí  já jsem čekala do rána.Fňuk fňuk :-)))A opravdu jsem se pobavila.28.12.2021 by mě teda zajímalo co tady je za cavyky kolem hodnocení tohle .A proč. ()

Wormboy

Ruska wannabe verzia starych Kusturicovych balkanskych sialenosti, v ktorej vsak okrem par usmevnych momentov, nie je nic, preco by tomu mal divak venovat cas. ()