Šinrjaku! Ika musume

• Japonsko Shinryaku! Ika Musume (viac)
Japonsko, (2010–2011), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Recenzie používateľa SonGokussj k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2010) (S01)

Z počátku velmi nudné. Jakmile se však na scéně objevilo více postav, stejné to už nebylo a Ika Musume-chan se trochu vyvinula. Nehaluzuje stále o podrobení světa a začíná si uvědomovat, že se jí to vlastně i líbí. Jak už Subjektiv naznačil, první 3 díly určitě patří do slabších, ale doufám, že si to časem rozmyslí a zkusí se podívat na celou sérii, protože (a to není často) mám sám trochu chtíč se na tuto modrovlasou bestii podívat znova :-) Konec byl velmi krásný a milý. Očekávaný, ale... I tak trochu překvapil a potěšil :-) 75~80% ()

Season 2 (2011) (S02)

Jak se mi líbil první díl ****, tak se mi druhý nelíbí. Jsou tam stejné postavy, nese se to ve stejném duchu, Ika-chan je stále stejná, vtipy jsou stále stejné. Tak proč se mi to nelíbí? Nevím. Nemám tušení. Jen vím, že jsem skončil u 7. episody a nechce se mi dívat dál... Stažené to mám, ale není jakýkoli chtíč se podívat na "nové dobrodružství", protože mám pocit, že dokážu odhadnout naprosto všechno, co se tam stane. Je to -stále stejné-. I u Nichijou! (každodenní život), který jsem ze začátku naprosto hltal, po nějakých 12 episodách začal nudit a doteď jsem ho nedodíval. Je to stejné, není tam -naprosto žádný vývoj-, neuděláte chybu, pokud se na to začnete koukat od konce, protože to prostě nemá příběh... První sérii stále přesto doporučuji. Ta se líbila. Zde už vtip a humor povadl, či možná upadl. 35% ()