Rodina Hlasiťákovývh vůbec poprvé ožívá. Když Lincoln Hlasiťák zjistí, že jeho rodina bude na Vánoce rozdělena, vynaloží se svým nejlepším přítelem Clydem McBridem velké úsilí, aby Hlasiťákovii oslavili svátky společně. (TV Nickelodeon)

oveckaoa

Jsou animované seriály, kterým filmová ani celovečerní verze nepasuje a tohle je další případ z nich. Nickelodeon to zkusil s kouzelnými kmotříčky (dokonce 2 filmy) a tady to zkusil i s hlasiťáky a dopadlo to obdobně (tady je výhoda v tom, že nemusely dávat tolik prachů do cgi) . Už celovečerní animák byl špatný a tohle je ještě horší ačkoliv to má něco přes hodinu tak je to nudné a musel jsem na to koukat po částech. I filmová verze je divná Lincoln vypadá jak kdyby si odskočil z tábora Hitlerjurgend a ostatní na tom nejsou o nic lépe Lucy je zde například úplně zbytečná má tam tak 4 věty. I seriál je blbý , ale tady je debilita na nejvyšší úrovni  tak, že Lori ta nejstarší a nejchytřejší dcera si nedokáže zavolat záchranku a radši chce s Bobbym umrznout k smrti Bobby si nedokáže nikde natankovat benzín a celá vesnice věří tomu , že na plastovou pannu zaútočil žralok křížený s krokodýlem co vypadá hůře jak filmy z Asylumu. 40 procent a to jsem i hodný. ()