Karlos80

Rosatiho Eurospy, to je tak jediné co mě tady k tomuto velmi raritnímu filmu přitáhlo, jinak je to strašně spletitý a matoucí špionážní příběh, který podle mého názoru nedává skoro žádný smysl (včetně konce který je docela netradiční). Není tady toho moc co by si člověk měl uchovat v živé paměti (snad jen kolize auto vs.vlak) a hlavní hrdina který tuto 100% smrtelnou srážku přežil, přesto že byl uvězněný v autě! Pouze pro kompletisty a fanoušky Taba Huntera a Daniely Bianchi (poslední film), jinak by nebylo téměř co a koho sledovat, krom velkého a nikdy ne nudného Lucianna Rossiho. Za zmínku ale stojí i soundtrack od ctěného italského skladatele Carla Rustichelliho (v podání Bruna Nicolaie), který vyšel samostatně. Viděna anglická verze "Last Chance". ()

Isard

Jeden z posledních záchvěvů éry eurospy filmů. Od italské odnože tohoto žánru nemusíte čekat nějaký koherentní děj, protože se můžete nechat okouzlovat stylem a zábavou. Jenže Last Chance nabízí příliš chaotický příběh a příliš málo jiných kvalit. Ostatně vše podstatné již napsal Karlos80. ()