Oh Crappy Day

silentname

"Oh Crappy Day" toho v jadre nakoniec neponúka moc, ale môžem ho ohodnotiť ako celkom funkčnú romantickú komédiu od Gravitas Ventures. Viac-menej nevybočuje spracovaním z radu všetkých ostatných romantických komédií, ktoré som mal možnosť vidieť, no musím uznať, že naša ústredná dvojica na mňa urobila celkom príjemný dojem. A najmä je to o to zaujímavejšie, keď vieme, že náš hlavný hrdina trpí ťažkých OCD a má potrebu si neustále umývať ruky a zbavovať sa všetkého škodlivého. Rovnako som zhodnotil, že takýto človek by to mal asi v dobe Covid-19 oveľa náročnejšie, než mnohí iní. A film to zvládol celkom dobre. Ako sa však ukáže, možno nie je sám, kto niečo zo svojho života skrýva. A viac prezrádzať nebudem. Úvodná polhodina je na môj vkus trošku pomalá a naťahuje čas a rovnako mám pocit, že kamaráti nášho hlavného hrdinu sú trošku málo využití, no keď máme možnosť vidieť tie romantické scénky, tak sú urobené schopne a dávajú filmu srdce aj šarm. Takže za jedno pozretie si myslím, že film stojí. Nie je to niečo, k čomu by som sa vrátil, ale som rád, za jedno videnie. Hodnotenie: B ()