Knihomolka Chelsea se musí nastěhovat ke svojí temperamentní sestře a třem spolubydlícím, kde zjistí, že se má ještě hodně co učit o tom, jak být šťastná. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (11)

Pěkně chytré (2021)

Pretty smart je smutně neoriginální s nepříliš charismatickými postavami. Ale jeden díl má cca 25 minut a jako skoro u všeho si na to prostě zvyknete a těch deset dílů dáte jako nic. Obohatí vás to? Ne. Pobaví vás to? Asi spíš ne. Vypnete u toho? Určitě. Asi u třetího dílu jsem přemýšlela, kdo je vlastně cílovka, protože mi to na nikoho nesedělo, takže díky michalle9 za ujasnění! ()

Hádejte co! Claiřina sestra je tady! (2021) (E01)

Popravdě jsem si to zapnula kvůli Emily Osment. A popravdě nevím, co mě na ní tak přitahuje. :D Je to spíš divný, formátem trochu návrat do minulosti, zatím velmi neoriginální. Ale myslím, že všech deset dílů s přehledem dám (plus je i krátká stopáž). A třeba to překvapí. 2,5* ()

A jejda! Grant chce po Chelsea laskavost! (2021) (E05)

Asi je načase se smířit s tím, že nic novýho neuvidíme. Já se u tohoto dílu zatím bavila nejvíc a nedělám si iluze, že to půjde ještě vejš. ()

Konec srandy! Chelsea má spisovatelský blok! (2021) (E09)

Mně se vlastně to kombo Jayden a Claire líbí a jejich společná sektářská minulost mě pobavila. Ale celkově jsou ty zápletky u všech účastníků tak hrozně slabý, že je člověk zapomíná prakticky hned potom, co díl skončí. Tak.. jdeme na poslední díl. ()