Klub nájemných vrahů

• Španielsko Assassin Club

Nájemný zabiják Morgan Gaines je najat, aby zavraždil sedm lidí. Zjistí však, že jsou to také nájemní vrazi, kteří ho mají zabít. Jediným východiskem je zanechat za sebou vražednou spoušť a najít toho, kdo si tyto gangstery najal. Morgan se vydává na lov. (HBO Max)

Heywood

Tolik promarněných hereckých jmen v příběhu stupidně odpadovém. A co se to tam motala ta Praha? 40% je luxusní ocenění kvůli Samu Neillovi a Noomi Rapace, jinak doporučuji sledovat min s jedním promile, protože tak pitomý scénář už jsem dlouho neviděl. A ta snaha o dvojku? Doufám, že na ní nikdo nedá peníze.. ()

Grimaldi odpad!

Ať už je to snaha producentů nebo jeho samotného, já prostě nechápu proč chce někdo za každou cenu z Henryho Goldinga udělat hvězdu akčních filmů. Kdyby zůstal u svých romantik udělal by pro všechny včetně sebe líp. Takhle hraje v podprůměrné nudě která si u mě vysloužila poslání do odpadu díky prezentaci naší republiky jako země kde vlastně žijí jenom Rusové a tudíž ruský oligarcha zrovna vyhrál naše volby. Takovou debilitu bych nedokázal odpustit ani mnohem lepším filmům, natož této maximálně jednohvězdičkové hlouposti. ()

mdf

Dost utahaný a ukecaný, a ty laciné  efekty oheň a výstřely, celé si to hraje na áčko a přitom je to horší béčko. Další ztráta času. ()

darius1706 odpad!

Škoda no. Námět sice už tisíckrát viděný, ale proč ne. To mu hodnocení nesebralo. Předně je potřeba nedávat kameru do ruky někomu, kdo má parkinsonovu nemoc. Tady jí Matthew neudržel v ruce ani mimo akci, klepalo se mu to i v klidových scénách, při bojůvkách to bylo na mořskou nemoc. Za druhé - je potřeba po Thomasovi ten scénář přečíst, optimálně nahlas a pak by člověk viděl, co tam má občas za debility. No a jinak to bylo o ničem. Měl jsem problém to do koukat. Chvíli jsem váhal s jednou hvězdou, kvůli sem tam slušným hercům, jenže pak to úplně podělal ten konec. Něco tak neskutečně debilního jsem už dlouho neviděl. Skončit u toho, že hlavní záporačka umřela už v márnici, bylo to možná na jeden a půl hvězdy. Takhle nic. ()