Sid stále usiluje o Haďáka. Navzdory jeho odmítnutí se Sid rozchází s Albertem. V zoo se objeví neznámý muž v masce domorodce a ohrožuje zaměstnance i zvířata. Markéta chce vztah s Petrem vzdát, Štefánková ji přesvědčí, že má nad Alex navrch. Rozbíhají se přípravy na svatbu. (TV Prima)

Haitower

5* Za tu písničku, jak tam všichni v žertovných kostýmech "jakože jsme z Afriky" poskakujou kolem grilovaných kuřat a dělaj "ajája ajasija bougelá" ... chci CDčko se soundtrackem a tuhle hitovku jako vyzvánění na mobil v polyfonní variantě. ()

Skuby47

Nebudu se věnovat v komentáři slaboduchému scénáři ani trapným hereckým výkonům, to už za mne v předchozích dílech udělali jiní. Budu se věnovat příběhu. Zaujaly mne intriky v ději. Pokud bych si šla vyřídit něco na městský úřad ve Dvoře Králové, stála bych před problémem,  mám–li si vzít s sebou do ruky klacek nebo tisícovku. V Dietlově seriálu Muž na radnici či Okres na severu, který natáčeli v televizi za mého mládí, stáli v čele úřadu slušní lidé, kteří se s problémem úplatných kolegů museli vyrovnávat. Zdeněk Buchvaldek jako starosta Kunštátu či Jaroslav Moučka jako tajemník KSČ v Brodu si uměli s podvodníky poradit, i když je otázkou, jestli to tak ve skutečnosti opravdu bylo. Říkají, že to byla agitka. V tomto seriálu stojí nejúplatnější osoba v postavě starosty v čele zastupitelstva obce. I když se jedná o tvůrčí licenci, vrhá tento fakt nepěkné světlo na místní radnici. Myslím, že by si to měl zdejší starosta se scénáristy vyříkat, protože za takových dvacet let, až se bude seriál opakovat pro novou diváckou generaci, co si lidé pomyslí o poměrech, které tu vládly. Tedy pokud to nebude ještě horší. Kultura by měla působit nejen zábavně, ale i poučně a výchovně. A když už jsme u toho scénáře tak musím konstatovat, že děj se odvíjí velmi pomalu, ale přesně tak, jak bylo od prvního dílu naznačeno a jak to divák očekává. Tvůrci nedokážou a snad ani nechtějí diváky nečekaným zvratem překvapit. ()