DaweForeman

U tohohle je celkem škoda něco psát. Po celém shlédnutí jsem si tak nějak pořád říkal o čem to vlastně je - myšleno tím to, že je to strašná nuda. Veškeré postavy jsou takové chladné bez moc velkých emočních projevů a tak to bere i divák. Člověk se vůbec nesžije s postavami a ani prostředím, kdy to postrádá jakékoliv zajímavé základy, na kterých by se mohlo stavět. Ono je možná má, protože je to zase další anime, které je dělané podle hry (od Square Enixu). Ale jak už to v těhlech případech anime zfilmovaných her od tohoto developera bývá, tak to dopadlo tak, jak to dopadlo. Každopádně by to mělo nějaký potenciál to prostředí, jen kdyby to nebylo hnáno od úplného začátku do velkého konce za pouhých 12 dílů. Každá potenciálně zajímavá část by totiž zabrala rozvinout mnohem víc dílů (politika společnosti, souboje, korporátní souboje, intriky, vztahy mezi postavami atd.). Obecně je to takové prostě nijaké - ani špatné, ani dobré, ani neutrální. Bral bych to spíše jako takový elaborátní koncept. Po animační stránce je to takové průměrné, kdy je tu pak ještě do toho vhozena kýčovitá 3D animace, a po hudební stránce je to naopak opravdu zajímavé. ()