Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (6)

Archive 81 (2022)

Dívka na koštěti pro velký kluky a odvážný holky. Jedinej vyklidněnej tvor v celým serošu je potkan. Tak si to zkuste představit… ()

Tajemné signály (2022) (E01)

Ty vole, na tohle jsme měli koukat nejmíň ve dvou. To byla chyba, že jsem si k tomu gecnul sám. Teď mám těch filcek, nebo co to tam řádí, plnej kvartýr. Na hajzl jdu nejdřív ráno, dnes v noci to holt budu muset vydržet. ()

Wellspring (2022) (E02)

Klidně do mě bodejte, ve mně se teď krve stejně nedořežete. ()

Děs v kostelních lavicích (2022) (E03)

Říkám ti, že jestli budeš věčně civět na tu blbou bednu, tak ti z toho totálně hrábne. To si myslím, že je užitečný poselství. ()

Příjemci ducha (2022) (E04)

Počítám i s variantou, že mi to nebudou schopní nějak rozumně osvětlit. Ale tu hutnou atmosféru tomu prostě nelze upřít. ()

Za zrcadlem (2022) (E05)

Je to úžasně pestrý propletenec myšlenkově i vizuálně nevšedních situací, přitom to ale pořád drží pevně pohromadě. Je to ten žánr, kdy se může všechno rázem zhroutit jako domeček z karet, kdy se do toho vloudí jeden falešnej tón a ten to celý kompletně rozhodí, ale zatím se jim to nestalo a já si přeju, aby to tak zůstalo. ()