Recenzie používateľa Martrix k tomuto seriálu (3)

Tajemné signály (2022) (E01)

Velmi rozvláčné, ale tvůrci naházeli divákovi dost drobků, aby vzbudili zájem. Jako vždy u mysteriozních, nebo hororových kousků, i tady se velmi vyplatí nic moc si o filmu nečist, ideálně mít jen skouknutý trailer. Melody a kupodivu i Mamouda jsou v pohodě, kamera velmi dobře, atmosféra tam je...takže zatím dobrý. ()

Wellspring (2022) (E02)

Sice to pořád vypadá, jako by se nic moc nedělo, ale zpětně si uvědomuju, že tempo je přesně takové, jak to příběh potřebuje. Není to umělé natahování, kdy tvůrci vaří z vody a snaží se naředit jeden nápad. Tady se buduje a protože zatím se postavy chovají jak mají a nezaznamenal jsem zatím žádný hloupý moment, nemám důvod si myslet, že to nikam nepovede. ()

Děs v kostelních lavicích (2022) (E03)

Poslední řást této epizody byla velmi dobrá...taková, že by měl člověk chuť hned skočit na další. Jenže hodinová stopáž a zítra do práce... . Každopádně jsem váhal a to je dobrá vizitka pro každý seriál. Spokojenost a pokud to tímto tempem a kvalitkou bude pokračovat, věřím, že brzy příjde i nadšení. ()