silentname

Neviem ani čo som od tejto komédie čakal. Ale hlavne to, že sa tu zasmejem. No "The Second Age Of Aquarius" nie je ani trochu vtipné, ani zaujímavé, ani neprináša niečo, čo by stálo za pozretie. Vo výseldku by som skôr povedal, že celý film pôsobí neskutočne tragicky a trápne. A keď prídete do finále a budete svedkami niekoľkých "zvratov" tak sa z toho skutočne stane len absolútne nevyužitý potenciál a nič moc iného. Neviem ani čo nejako na filme vyzdvihnúť alebo skritizovať, pretože je to celé ohraničené štyrmi stenami, kde sa odohráva celý film. A dokopy tam máme skoro počas celého času len dve postavy. Dve postavy, ktoré to dokopy absolútne nevedia potiahnuť správnym smerom a pôsobí to skôr ako keby sa dostávali z jednej divnej situácie do druhej. Najmä keď jednou postavou je 50 rokov mŕtvá hudobná legenda, ktorú zabil skrat z mikrofónu počas vystúpenia a mal 27 rokov. A nemôže opustiť byt, v ktorom je, lebo je to iba avatar, ktorý spravila naša hrdinka a keby sa pokúsil odísť, tak začne pixelizovať a mohol by zmiznúť. Neviem. Celý ten film je viac divný a absurdný než vtipný. A hovorím to napriek tomu klasifikovaniu do sci-fi. Proste za mňa nič moc. Hodnotenie: D+ ()