Policajný vyjednávač Dano Andrik sa snaží zabrániť rodinnej tragédii. Zúfalý otec okrem seba vážne ohrozuje aj dve deti. Napriek príkazom nadriadených sa vyjednávač riadi vlastným pocitom a riskuje. Rozhodne sa správne? Minister obrany má naplánovanú účasť na samite V4. Jeho ochranka však zlyhala, minister sa stal obeťou únosu. Hlavným podozrivým je jeho syn Miloš. Súčasťou neskoršej rukojemníckej drámy súvisiacej s ministrom obrany je aj Lena, tehotná priateľka vyjednávača Dana. (TV JOJ)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (8)

Ultimátum (2022)

Projekt divoké kombinace české veřejnoprávní a slovenské soukromé televize, který se snažil o netflixovskou moderní kvalitu v tom domácím zaprděném rybníčku a pár věcí je opravdu na pár místech třeba ocenit - kamera, hudba, akce ( ikdyž teda jen snaha) , napětí thrilleru, jenže ten námět únosce s rukojmími v nemocnici neutáhl osm dílů a celé to nedrželo pohromadě a rozpadlo se to překombinovaností politiky, konspirací a nevěrohodností. Hercky perfektní Bahul a Etzler jako český premiér, ostatní se jen snaží, ()

Episode 1 (2022) (E01)

První díl krimi politického thrilleru spolupráce České televize a Joj ( to je asi první případ ) s Koleníkem jako policejním vyjednavačem na pilulkách začal "tradičně" kostrbatou akční scénou u které člověk kroutí očima jako pokaždé, když se o něco takového tady ve středu Evropy pokoušíme, ale pak se to rozjelo do něčeho, co má potenciál: 1) řemeslně nadprůměr - celovečerní kamera, hudba jak z prvoligového amerického velkofilmu ( wow , mám nový repráky, tak vím o čem píšu ) , možná zvuk místy trochu podprůměr 2) scénář v druhé polovině zaujal 3) herecky nadprůměrné a uvěřitelné. PS: Proč tam Etzler jako český premiér kulhá o berlích jako Zeman? ()

Episode 2 (2022) (E02)

Doufám, že zbytek seriálu nebude jen v té zaminované ordinaci v růžové zahradě... PS: slyšel jsem pět minut v českém dabingu, jdu blejt ()

Episode 3 (2022) (E03)

Strašně na sílu až to bolí a vede to k nevěrohodnosti ... vrcholem je scéna v blázinci, kde se tvůrci tak usilovně snaží o hutnou atmosféru jako to viděli někde v kině před deseti lety, až je výsledek trapno, zvláště když Koleník toho pacienta pod prášky dá do kupy nějakým vyprošťovákem a ten chudák si oblékne vyžehlenou vojenskou uniformu, v které ho do toho blázince přivezli asi rovnou z přehlídky na Rudém náměstí. ()

Episode 4 (2022) (E04)

Já myslím, že zásahovka by tam vlítla už při první mrtvole, ale tady Bahul to kosí jak Arnie v Komandu a vyjednavači chtějí dál vyjednávat. Strašně schizofrenní seriál - na jednu stranu se to sympaticky snaží, na druhou stranu výsledek čím dál horší. ()

Episode 5 (2022) (E05)

Bahulovo velké sólo o tom žádná, ale nějak se ta story začíná rozmělňovat zvyšujícím se počtem dílů. ()

Episode 8 (2022) (E08)

Tak to jsem čekal aspoň tu bitku Koleník Végh trochu vymazlenější, když už ... ()