Želanie k narodeninám

• Česko Přání k narozeninám (viac)

Líba - mamička, babička, ale predovšetkým vládkyňa rodiny, má okrúhle narodeniny. Tie sa vždy oslavujú v rodinnom kruhu, ale o tom, koľké to práve sú, sa nahlas v rodine nehovorí, takže je to tak trochu tajomstvo. To ale nie je jediné tajomstvo, ktoré rodina skrýva. Petr sa rozhodne, že prvýkrát po rokoch nebude oslavovať narodeniny s matkou. Predstiera chorobu a z rodinnej oslavy sa vyhovorí. Táto zdanlivo nevinná lož je ale zásadnou chybou, ktorá spustí lavínu nečakaných udalostí, a tak sa celá veľká rodina namiesto pokojnej oslavy okrúhlych narodenín ocitne na ceste, kde jedna nepredvídateľná situácia predbieha druhú. Komédia o tom, ako sa rodinná oslava môže zvrtnúť na divokú jazdu, pri ktorej si nikto nemôže byť istý vôbec ničím. (Continental film)

Ziral odpad!

Kam spěje naše kinematografie, když tento film má rozesmát. A opět další z jistot, že kde účinkuje Klus, tak je to výtvor určený do stoupy ! Neskutečý brak. ()

Pitbull16

Tak tohle bylo top. Česká rodinná gay roadmovie-komedie s herci na míru. Pro LGBT filmy mám slabost. Film je tak na *** ale další  * dávám za gay téma v českém filmu * za to, že to nebylo vážné a na sílu. ()

jvk

Perfektní. Nechápu ty negativní recenze. Ze začátku to vypadalo na ponurý vztahový drama s totální převahou negativních postav. Naštěstí se to přehouplo v dobrodružnou komedii s dobrým koncem. Ten příběh dětí byl perfektní. Beru si z toho ponaučení, že když dospělým hrabě a chovají se jak idioti, tak je to v podstatě k smíchu, dokud v tom nejsou zapletený děti, pak je na tragédii zaděláno.   Než se vydali hledat děti, tak jsme to chtěli vypnout. Jsme rádi, že jsme to neudělali. Pro mě je to moderní převyprávění pohádky o Jeníčkovi a Mařence. Super. 🙂👍 ()