Sedm nešťastných dívek čeká natáčení filmu, kde si zahrají skutečné oběti ve skutečném hororu. (Kudly4)

Kudly4

Těžce nízkorozpočtový, lehce erotický Slasher. Několik pornohereček, přijíždí natočit lechtivé scénky, k jejich smůle se ale zároveň natáčí i jejich zabití. Zabiják v masce nebyl originální, byla to taková napodobenina Voorheese, na Gore nebyl rozpočet, smrti jsou většinou mimo záběr. Kdybych to viděl před 15ti lety, tak asi oukey, ale dnes už tohle nikoho neosloví. Atmosféra úplně nejhorší nebyla. Režisér přišel před pár lety s Hororem Why?, u kterého, když to porovnám s tímhle, je vidět nějaký ten posun v kvalitě, ale i tak se jednalo o propadák. Tak možná příště. Hvězda navíc, za těch pár pěkných prdelek. (1. hodnocení, 1. komentář) poster  ()

Bossi123

Za mě teda docela zbytečný film. Příběh v podstatě o ničem a staví pouze na "kráse" dívek. Postavy jsou napsané příšerně. Jsou naprosto nesympatické, herečky se chovají jako největší princezničky, což je strašně vysírací, rádoby úchylný režisér je taky hrozný. Co se týče atmosféry, nijak zvlášť hororová není, i když se o to tvůrci snažili především prostřednictvím pocitu dívek, že jsou sledovány. Spousta scén je taky hodně random, viz některé vraždy nebo ty sledovačky. Konec taky nic moc. ()