Maxie a řezník

• USA The Butchers (viac)

Zakazovaný film, ve kterém se pro kus masa nejde daleko. Maxie má věčnou smůlu. Otec jí odmítá posílat do školy, a tak je nucena živit se jako roznašečka novin. Větším problémem pro ni ale je místní řezník a jeho učeň, kteří ve svém krámku zpracovávají mrtvá lidská těla. Jsou přesvědčeni, že Maxie byla svědkem jedné z jejich dodávek a když zjistí, že lékaři jsou schopni navrátit jí dar řeči, začnou se obávat o svou existenci. A život Maxie začne viset na hodně tenkém vlásku. (oficiálny text distribútora)

Shanen29

Nerozumím tomu.proč byl tento film zakazovaný,ale budiž.Není tam nic,co by pohoršovalo a co by se už nevidělo.Snímek nic nedává a je velmi špatný i na tu dobu. ()

Faustka

Příběh hluchoněmé holky,vypečeného řezníka,který velice rád porcuje lidi.Vždyt´ maso je maso.A jeho přitroublého pomocníka, který má příšerný chrup,hygiena mu asi moc neříká,ale zuby nejsou tak důležitý,jako třeba umět zaříznout slepici. ()

topi odpad!

Příšerná nuda a nejhorší film od Tromy, co jsem zatím viděl. Snímek špatný po opravdu všech stránkách!! Hrůza!! Tohle si už nikdy nepustím, tak tak jsem to dokoukal do konce. ()

• Úvodní skladbu nazpíval Robert Walden, který ve snímku ztvárnil postavu Finna. (StrYke)
  • Film nemohl po určitou dobu projít přes cenzuru. (StrYke)