Baş Belası

TV spot
Turecko, 2021, 28 h 7 min (Minutáž: 111–137 min)

Réžia:

Murat Onbul

İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Beykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan (viac)

TV spot

Soupalka

Doufala jsem v neco jako tureckou verzi serialu Moonlighting v kombinaci s detektivnim serialem pro ktery delka dilu navic umozni zajimave zapletky.  Realitou ale byl pouze lehce prehravajici Mentalista v sukni a nepohodlnych lodickach a zoufale slabe a scenaristicky odflaknute detektivni pribehy doplnene radou radobyvtipnych vedlejsich postav, ktere mnohdy pusobi rusive. A jako vzdy - monstrozni konspiracni zapletka ktera nakonec vysumi kdyz potrhly psycholog zvladne lepsi akci nez dobre sehrany a vsevedouci policejni team. Lepsi turecky prumer diky tomu ze se v serialu aspon neco deje a za to, jak se Seckin Ozdemir musel nadrit s hlasovou mutaci, kterou mu role urcila. Na rozdil od Moonlighting, ktery se postupem casu stal skutecnou telenovelou, tento pocin lze aspon chapat jako skutecny i kdyz nijak prevratny serial a bez ohledu na zaver jak z americke verze pro hospodynky, vetsina dilu se da shlednout , aniz by se divak vylozene nudil. ()

misa_laska

A máme tu kriminálkový lehce komediální seriál. Hlavní představitel je policejní komisař a psycholožka. Trochu mi to připomíná Castla na zabití míchnutého Mentalistou. ()