Ternet Ninja 2

silentname

"Ternet Ninja 2" ma asi bavilo sledovať viac ako jeho predchodcu. Nemôžem povedať, že ide o kvalitný animák, no má pár dobrých nápadov a okrem toho by som povedal, že občas sú scénky o trošku násilnejšie, než som pri bežných animákoch zvyknutý. Dokonca musím aj povedať, že finálny osud zloducha a spôsob akým je zachytený je celkom drsné. Uznávam. Ale už len v úvode, kde vidíme vraždu streľbou spolu aj s krvou. Takže neviem ako to dáni plánovali ale čo sa animáku týka, toto si určite svoje PG zaslúži aspoň o trošku viac. Kým prvý film pôsobil viac, že sa snažil ísť cestou thrilleru a potom sa tak nejako uvedomil, že tu vlastne máme animovaný film aj pre mladších divákov... tak tu už akosi tvorcovia viac stavili na tú kartu komédie. Už len dizajn ninju je tentokrát úplne niečo iné. A tak nejako si z toho aj tvorcovia robia počas filmu srandu. Konflikt medzi našimi hrdinami je tentokrát trošku viac typický, no nemyslím si, že je vyslovene zlý. Len myslím si, že toto napríklad urobil minulý film lepšie. Animácie sú okey, ale nemám zase pocit, že by sa štúdio nejako posunulo viac za tie roky dopredu. Je to okey, ale nič extra. No musím uznať, že miestami som sa celkom slušne na tom pobavil. Ako ľahký animák mi to úplne stačilo. A má to v sebe pár momentiek. Hodnotenie: B- ()