AZ-kvíz speciál TSB60

(relácia)
Súťažný / Zábavný
Česko, 2021, 31 min

Dnešní vydání naší vědomostní soutěže bude netradiční, a to hned v několika směrech. Jde o narozeninový díl, který je věnován Televiznímu studio Brno, které slaví v červnu krásných šedesát let od svého vzniku. A mezi jeho stálice patří i AZ-kvíz, který se na televizních obrazovkách pravidelně objevuje už od roku 1997. Potkat se tentokrát můžete nejen s oběma našimi moderátory, Evou a Alešem, ale netradiční budou tentokrát i naši soutěžící. Soutěžní otázky budou zaměřené na tvorbu brněnského studia, a kromě tradičních, nabídneme i otázky obrazové a videoukázky. A kdo se postaví za soutěžní stolky? Své vědomosti si změří Michal Isteník, Josef Polášek, Zuzana Slavíková a Pavel Zedníček. A jak vše dopadlo? Kdo se stal vítězem narozeninového vydání našeho soutěžního speciálu? Jestli jste zvědaví, tak se určitě dívejte! (Česká televize)

filmmovier

Zábavnější než obvykle, skvělý výběr soutěžících, oba moderátoři, speciální otázky, takhle má prostě vypadat speciál! ()

• Na přání Michala Isteníka byl do speciálního vysílání zařazen neplánovaný bankomat. Hodnota prémie činila 21 500 Kč a celkem si odnesl 23 500 Kč. (SONY_)