Universal Pictures hrdo uvádza prvú romantickú komédiu od veľkého amerického štúdia o dvoch gejoch, ktorí sa možno tak trochu pravdepodobne potácajú k láske. Možno. Obaja sú totiž veľmi zaneprázdnení. Od komika Billyho Eichnera prichádza inteligentná, srdečná romantická komédia Kamoši o hľadaní sexu, lásky a romantiky uprostred šialenstva. (Filmový festival inakosti)

Maximilianus

Je fajn, že vznikla aj takáto Bro ROMCOM, a bolo to sympatické a milé,  avšak nebolo to vôbec vtipné ani zábavné,  hlavný hrdina nebol ani nejak obľúbiteľný ani zaujímavou postavou. Navyše film okrem orientácie postáv neprináša do žánru nič nové. Keby som bol homosexuál, tak sa aspoň pokochám mužmi,  ale takto som z toho filmu veľa nemal. 5,8/10. ()

Ocampa odpad!

Slovenský název filmu: Kámoši. Český název: Teplouši. Pokud rád olizuješ kamarádovi ptáka, je to skvělý film nejen pro nedělní odpoledne :) Ještě toho dost stihnete večer :)) ()

Korpy22

Vtipný film, který nádherně reflektuje současnou dobu a to, jaké to je být a nebýt gay. Že i LGBT komunita vlastně není jedna osoba, ale obrovské množství lidí, které se nemusí shodovat na všech názorech. Konečně jsou naštvaní všichni homofobové a rasisti, protože se jednou neřeší jejich zájmy. Vznikl film, který řeší jen homosexualitu, tak jako většina podprůměrných romantických komedií řeší jen vztah muže a ženy. Film je vtipný, má drive a zároveň je skvěle vypointovaný. Pokud nejste homofob, tak se budete bavit. ()

Sukdolakus7

Nevím, co je smutnější. Ublížený výblitky zdejší komentářový sekce, nebo to, že jsem se během dvouhodinový komedie ani jednou nezasmál? ()